Hakkımızda


Vacker Vard
Naturalness With You


Vacker Vard

Vacker Vard Cosmetics 2004 yılında kurulmuş bir kozmetik firmasıdır. Kuruluşumuzdan bu güne kadar temel amacımız sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve cilt bakımınız için gerekli duyduğunuz her ürünü size ulaştırabilmektir. Bu amacı gerçekleştirebilmek adına belli ilkeler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu ilkelerin başında size, cildinize ve doğaya olan saygımız gelmektedir. Ürünlerimizin tamamında vücudumuza zarar vermeyen doğal ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda yalnızca vücudumuza değil doğaya zararlı olabilecek bileşenler ve uygulamalardan da uzak durmak temel kuralımızdır. Ürünlerimiz testlerden geçerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Cilt bakımınız için ihtiyacınız olan bütün ürünleri geniş ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Bu ürünler tamamen doğal içerikler kullanılarak hazırlanmıştır. Biz doğanın iyileştirici ve güzelleştirici gücünden ilham alarak güzelliğiniz ve bakımınız için çalışmaktayız.

Bizler için en önemli kriter sizlerin ihtiyaçları ve aldığımız geri dönütlerdir. Bu doğrultuda değişen ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına geri dönüşlerinizi de dikkate alarak ürünlerimizi yenilemekteyiz.

Vacker Vard ailesi olarak her zaman sizler için en iyisini yapmaya devam ediyoruz.